Нова мапа Karakin

PUBG анонсував свою нову мапу Karakin, “скоро” говорять вони, але можете пожмакать її на тестовому серваку.

Мені чомусь вона навіює Зоряні Війни, а вам?

3 Симпатії

Тематична мапа під зарубу на Близькому Сході (не політота :slight_smile:)

1 Симпатія

Перший скрін, якась Друга Світова в Африці, щось типу Battlefield або Sniper Elite 3, а другий скрін, Ктулху або якийсь жахастик, хоча, як коридор для підпільної бази повстанців з Зоряних війн теж згодиться.

1 Симпатія

Лол… А де ж “Венеція”? По їх анонса така враження наче вони “спеців” з Вор Геймінгу наняли…

1 Симпатія

Тобто не в одного мене підозри що то лише “демки” а не скріни з гри?))

Нічосі, там будівлі руйнуються, оце піде діло:

Може це коридор для контрабанди? :money_mouth_face:

А чим так особливі специ з ВГ?

Хз, я лише описав асоціації. А стосовно “демок”, то на тестовому серваку чом би й ні.

Це щось по типу локального мему для танкістів з ВоТ. Там “специ” люблють обіцяти “нові мапи, поправити баланс, знизити токсичнівсть” а викатують в патчі нову косметику за купу грошей/ марафон.

1 Симпатія

Ну, це все ж таки нова мапа і навіть пару прикольних плюх. Ще треба трохи почекати до такого рівня “розвитку”.

Справа не в рівні розвитку а в кількості і частоті оновлення лапші на вушках геймерів))

Це, мабуть, вже про кожну компанію можна сказати. От взяти Габена :slight_smile:

Головне про Стар сітізен не згадувати)))

1 Симпатія

От бачиш, ПУБГ ще нічо такий. І майже не глючить.

Будемо сподіватись що вони все ж додумаються найняти спеців по рушію. Бо самі вони з ним явно впоратись не можуть

А може справа у рушії, чи фортнайт нормально працює?

Переживаю за Сталкер.

Фортнайт працює стабільно і без просадок фпс. Справа в тому що знаючі люди ще на виході Пабгу говорили що рушій має підводні камені які з наскоку не побачити і що потрібні люди які вміють працювати з рушієм

1 Симпатія

Може не так багато цих людей і всі вони сидять у Епіків? При цьому це не завадило грі косити бабос.

Ну за це не знаю)) Але ж не одні Епіки працюють на цьому рушії.

Маленька мапа з руйнуванням, саме те чого мені бракувало, бо ці всі виснажуючі катки по 1355 років мене вже трохи нудять.