Мої враження про WePlay! Bukovel Minor 2020

Я в курсі! Тому і цікавлюсь! Якого дідька? І таке часто зустрічається, на тому ж юбісофті, епік геймс теж здається, є ще. Поки ми, більшість укр.суспільства не станемо чітко себе позіціонувати таке ставлення іноземців триватиме.

2 Симпатії

Є ще один важливий момент. Геть не дрібниця. Це мова спілкування людей зі світу доти і не тільки. Тобто, якою мовою вони дописують у твітері, фб,тощо, і навіть мова приватного спілкування. Бо ж ігрова спільнота, часто цікавиться не тільки першим .а й другим. І ось уявіть, який приклад молодим і не дуже (передусім молодим звісно) українцям дають ті ж коментатори, аналітики, інші відомі і не дуже люди зі світу кіберспорту, коли , скажімо, в кадрі вони спілкуються українською, а поза кадром, в соц.мережах, у повсякденному житті - по московськи. Виглядає не щиро, чи не так? А не щирість відштовхує. Я розумію, питання мови , певною мірою, інтимне. Не просто в один момент перейти (точніше повернутись) на мову предків, якою на цій землі говорили сотнями років. Це в принципі можна назвати ініціацією, присвятою.

Ось таке.

2 Симпатії

Мені, до речі, прийшло на пошту запрошення від WePlay, хоча я не підписувався на жодні новини, а запрошення прийшло на російську трансляцію :face_with_monocle:

Цікаво, звідки вони твоє милко утирили. Є ідеї? Може старладер? Маловирогідно, що це твіч.

Взагалі не знаю як це могло б статись :face_with_monocle: