Ваш топ-5 ігр

Ділимось п’ятіркою ваших улюблених ігр за весь час “кар’єри”.

• Space Rangers 2 - гра молодості, атмосферність на рівні і досі.
  • Cities: Skylines - звісно я заліпав у серію SimCity, але саме Cities захопила моє редце, сподіваюсь незабаром вийде друга частина, а не ще одне DLC.
  • Football Manager (майже до FM-2017 - нажаль потім серія перестала розвиватись у якісному напрямку).
  • Dota 2 - я вже не граю активно, але саме Дота дає найбільшу ступінь залученності у процес та адреналіну.
  • Artifact - знаю, якась дурня, але геймдизайн і стилістика запали в душу. І мені болить, що Габен забив на гру.
1 Симпатія
  • Gothic 2. Найкраща ролева гра, бойова система, відкритий світ. Пройшов 7 разів :slight_smile:
  • Morrowind. Найкраща ролева гра, відкритий світ, величезний лор. Пройшов 0 разів.
  • Settlers III-IV. Стратегія з мікроменеджментом. Зарубався з сестрою в мультиплеєр :slight_smile:
  • Battlefield Bad Company. Перша гра на фрост байт двигунці зламала мозок. З танчика розбираєш будівлю, де сидить сквад або снайпер…
  • Age of Empires 2. Замеси на мапі Темний Ліс 8х8 по мережі…
3 Симпатії

А як же мобільний геймінг? :kappa:

3 Симпатії

хахах :rofl: :joy: :rofl: так я зараз не граю за гробом…
тікі на мобілочке в minecraft з сином і call of duty mobile :smiley:

Складно себе так обмежувати і обділяти ігри, які не ввійдуть в топ-5, хоча заслуговують, напевно, не менше.
Але спершу топ-3 ігрових всесвітів в довільному порядку: Gothic, Warcraft, The Witcher.
З іграми не точно, таких можна цілий список навалити, але нехай: Gothic 2 (з DLC), Warcraft 3 (з DLC), The Witcher, The Witcher 3 (з 2 DLC), Dota 2 (повні назви деяких перечислених з DLC гугляться).

3 Симпатії
  • Europa Universalis 4 - найкраща історична глобальна стратегія;
  • Crusader Kings 2 - найкраща глобальна стратегія з основним аспектом на династіях;
  • Victoria 2 - найкраща глобальна стратегія з основними аспектами на економіці та населенню;
  • Divinity: Original Sin 2 - одна з найкращих рольових ігор всіх часів з величезним простором дій та маневрів і величезною реграбельністю.
  • Dragon Age: Origins - найкраще гра BioWare часів її розквіту і одна з найкращих рольових ігор всіх часів, одна з останніх дорогих ролівок, яка не боїться ховати від гравця контент та заставляє (в хорошому сенсі) перегравати її багато раз.
3 Симпатії

Мої смаки дуже специфічні. Ви не зрозумієте…

• queers in love at the end of the world — текстовий квест на 10 секунд (зроблена на Twine). Дві закохані лесбіянки, яким залишилося 10 секунд до кінця світу — що можна встигнути за такий час? Чи є взагалі якийсь сенс щось вже робити? Такий собі привід подумати і про те, скільки в нас часу, і про любов, і про те, що там взагалі відбувається.
  • Cute Demon Crashers — це невеличка 18+ эротична візуальна новела (на Ren’Py), де все відбувається суто за двостороннім бажанням, і в будь-який момент доступна кнопка «стоп» справа зверху.
  • На якомусь з Ludum Dare була гра, яка зникала, коли люди в неї грали. Мені дуже подобається ця метафора минущості. Коли я почав грати, там вже більша частина сюжету зникла, залишилися тільки перші локації і місця, де раніше щось було. А потім і воно вже мало зникнути. А тепер і назва гри зникла з пам’яті — але концепція мені дуже сподобалася. Я часто її згадую.
  • Demon Phase — не зовсім закінчена гра (на РПГ Мейкері), але мені дуже подобається головний герой. Йому боляче, коли його б’ють. Йому сумно, що в нього вдома безлад. Мені подобається такий образ реального героя, який не удає, що в нього все завжди гаразд.
  • Might and Magic 7 — ностальгія. :slight_smile: Зараз мені багато що в цій грі не подобається (значна частина гри — вбивство когось, я таке не люблю), але вона нагадує мені про дитинство. Замок Гармондейл, на який претендують Ерафія та Авлія. Два варіанти закінчення (з можливістью перетворити чарівникив в нежить! і завести дракончика).
2 Симпатії

Круто, я звик дивитись на ігри через механіки, а не емоції. Є ціла ніша для відкриттів :slight_smile:

1 Симпатія
  1. dota 2
  2. dota 2
  3. dota 2
  4. dota 2
  5. dota 2
3 Симпатії

А шо робить, коли Габен випустить Dota 3? %)

а якщо без жартів, то є мій список ігр, в які я потратив чимало свого часу, серед них є декілька браузерних ігор, якщо цікаво, то зроблю окремий список по браузерним, а сюди поки напишу лише комп’ютерні

1. Heroes of Might and Magic V - це звісно не славнозвісні Герої 3, але тим паче це була одна з перших серйозних ігор, в які я грав багато, ні, не так, дуже багато, ну щоб ви розуміли дуууууууууууууже багато, окрім оригінальних Героїв 5 були пройдені HOMM V:Hammers of Fate з нової расою Гномів, а також HOMM V:Tribes of the East з іще одною расою Орків, також ще 2-3 додаткові піратські кампаніїї та по факту всі стандартні карти не з кампанії,а в останній версії вже користувався генератором карт. Довго блював у тазок, побачивши Героїв 6, то була зрада…
  2. Warcraft 3:Frozen Throne - ще одне творіння, на яке було потрачено не одну тисячу годин, кампанія була пройдена на одному диханні, всі ігрові карти було пройдено по декілька разів, а потім були відкриті користувацькі карти…привіт Defence of the Ancient, Angel Arena, Life on Arena и т.д. і т.п.
  3. Жарти жартами, але все таки Dota 2, це було закономірним кроком після користувацької карти в Warcraft 3, результат около 7 тисяч годин суммарно на всіх аккаунтах, поки що в паузі, але who knows, найліпша кіберспортивна дисципліна на даний момент, навіть якщо з кінцями перестану грати, то ніколи не покину слідкувати за кіберспортивною складовою
  4. Half-Life 2 - шедевр в плані сюжету, гра, в яку я закохався ще при першому проходженні, але не зміг пройти через якийсь баг посеред гри, таки змусила мене повністю її перепроходити ще раз, я не пожалів
  5. Тут би далі могло бути ще ігор 5 на одному місці, але зупинюсь на серії ігор Метро, перша та друга частина була пройдена з задоволенням, можливо колись в мене буде час для третьої
2 Симпатії

видаляти цей список :smiley: