Знайомство

Всім привіт.

Це спеціальна тема, де кожен учасник може представитись і трохи розказати про себе.

3 Симпатії

Мене звати Олекса, я засновник і адміністратор цього сайту.

29 років, живу у Харкові, а працюю веб-розробником (активний фанат фреймворку Angular - офтопік).

Платформа: ПК і тільки ПК, приставки чомусь не приваблюють.

Улюблені ігри: Football Manager, City Skylines, Dota 2 (але це все випадковість). Взагалі мене подобаються стратегії і різноманітні тайкуни.

4 Симпатії

Zvutj Petrom, urodyv sja 94ho v Kyjovi, de dosji gyvu. Pratsjuju poseredjym proqramystom, zaraz na Pi Ejtc Pi, rance na Si Carp — vge navitj zabuv.

Ne duge hraju v hry, on navitj za pamjatju mogu perelitcyty v kotri hrav do kintsja:

• Stalker — vsji,
  • Metro — perce,
  • Qrend Tséft Avto — vid Tsri do Fór,
  • Fólavt — lyc Tsri, namahav sja v perci, poky ne osyljuju,
  • Vórkreft — vsji, takog v DotsA Tú, ale ne v VoV,
  • Pórtyl — vsji, duge ljubju,
  • Dúm — lyc percyj,
  • Postyl Tú — hraju zaraz,
  • Kól yṽ Dúti Fór: Madyrn Vórfér
  • Kavntyr StrajkSórs i starici,
  • Výtcyr — vsji.

Moglyvo ctcosj ctce, ale ne duge pryhaduju. Zaraz perevagno vidpotcyvaju perehljadom anime.

1 Симпатія

Михайло, 26 років, живу в Тернополі, працюю в школі вчителем інформатики, фізики та астрономії.

У вільний час пишу огляди та відгуки на ігри.

Основна платформа - ПК, а магазин - Steam.

Улюблені жанри: ролівки та стратегії.

Улюблені ігри: серії Europa Universalis, Hearts of Iron, Crusader Kings, Victoria, The Witcher, Divinity: Original Sin, STAR WARS: Knights of the Old Republic, Baldur’s Gate, а окремі ігри Dragon Age: Origins, Stellaris, Planescape: Torment, Imperator: Rome, Mortal Kombat 11, Vampire: The Masquerade - Bloodlines.

4 Симпатії

Артем, 16, Вінниця.
Люблю смажену картоплю та гарний кдр в шутерах.
Граю переважно в онлайн проекти, суть яких побудована на змаганнях.
Тобто: CS:GO, Dota 2(перестав грати, проте витратив на те 2.5к годин свого життя), PUBG(тільки осягнув ази), R6:Siege(те що й з PUBG), Fortnite(рідко, але граю).
Іноді стрімлю, щось фотошоплю, подекуди пишу тексти, слухаю музику(багато).
Сиджу на PC, так як немає місця та грошей на спеціально виділене місце для консолі.

2 Симпатії