Оновлення: Джулівський список змін

ТРИВАЛІСТЬ РАУНДІВ

Здоров’я всіх істот було зменшено на 25%. Це означає, що здоров’я тепер у півтора рази більше, ніж було у грі з самого початку.
Примітка від розробників: ми хотіли знайти баланс між виживаністю істот на ранній і пізній стадіях гри. Подвоєння здоров’я було занадто і не здраво, але завдяки новим його показникам нам нарешті вдалося досягти кращого балансу.

ЗМІНИ СТАНДАРТНОГО РЕЖИМУ ТА РЕЖИМУ «УДВОХ»

• Максимальну кількість істот на початку матчу змінено з 1 на 3.

• Гравці розпочинають гру з 5 золота.

• Максимальна рента тепер дорівнює 3 (отримується за 30 золота максимум)

• Золото за раунд збільшено з 5 до 7.

• Раунди здобичі було вилучено з гри.

• Предмети видаються кожні 5 раундів. Якість предметів не залежить від результату раунду.

• Підлорди тепер обираються не з самого початку гри, а під час нової фази, що припадає на 10 раунд у стандартному режимі та режимі «Удвох» і на 2 раунд у режимі «Вибування».

• Герої вищого рівня тепер завдають більше шкоди гравцям наприкінці раунду.

• Шкода гравцю від істоти тепер = 1 + (рівень міці / 3)

• Рівень міці однозіркової істоти = її ступінь

• Рівень міці двозіркової істоти = її ступінь + 2

• Рівень міці тризіркової істоти = її ступінь + 4

ЗАГАЛЬНІ ЗМІНИ

• Таблицю лідерів «Лорди Білого Шпиля» було оновлено і тепер вона підтримує рейтингові режими «Вибування» та «Удвох». https://underlords.com/leaderboard

• Тепер статистику попередніх раундів можна переглядати в таблиці результатів після гри.

• Тепер таблицю результатів режиму «Удвох» можна переглядати на післяматчевому екрані.

• Тепер у режимі «Вибування» вам навряд чи попадеться той самий супротивник двічі поспіль.

• Множник постійних змін характеристик (наприклад, для вбивств силачами або дуелей Командувачки Легіону) в режимі «Вибування» змінено з 5 на 4.

ПІДЛОРДИ

Підлордів було змінено згідно з відгуками спільноти.

• Підлорди тепер обираються не з самого початку гри, а вже протягом неї (10 раунд у стандартному режимі та режимі «Удвох» і 2 раунд у режимі «Вибування»).

• Таланти підлордів були перетворені на «стилі бою». Кожен стиль складається з основної та ультимативної здібностей.

• Вибір талантів підлорда було вилучено з гри. Деякі з них перетворилися на основні здібності підлорда. Подробиці наведено у відповідних розділах про кожного підлорда нижче.

• Систему репутації було вилучено з гри. Підлорди використовуватимуть свої здібності після зарядки.

• На початку кожного раунду основні здібності підлордів мають 50% зарядки. Наприклад, зарядка Мученицького благодіяння Анесикс дорівнює 8 с, отже її буде вперше активовано через 4 с після початку бою.

• Зарядку ультимативних здібностей підлордів зменшено, а рівень міці збільшено.

Анесикс:

• Мученицьке благодіяння: Анесикс отримує шкоду, яка дорівнює 20% її максимального здоров’я. Усі союзні істоти лікуються на [20, 25, 30, 40, 45, 80, 90, 100] здоров’я за секунду впродовж 6 с.

• Зарядку змінено із 12,5 на 8.

• Тривалість змінено з 8 на 6.

• Стиль бою «Підтримка лікуванням» : Мученицьке благодіяння лікує на 50% від ефекту одразу, а потім, протягом дії чарів, доліковує решту.

• Стиль бою «Підтримка до шкоди» : замість лікування, Мученицьке благодіяння тепер дає 30% до шкоди від атак.

• Абсолютний біль:

• Вилучено з гри.
  • Поневолення: Анесикс визначає ціль для своєї армії на 5 с, що зменшує броню істоти на 5 та змушує всіх атакувати цю істоту. Якщо істота помирає, то Анесикс прикликає її на свій бік як демона.

• Надано стилем бою «Підтримка до шкоди» .

• Зарядку змінено із 22 на 15.

• Виклик демонічного ґолема: Анесикс прикликає демонічного ґолема, який звалюється позаду ворогів та приголомшує їх на 2 с в радіусі 2.

• Надано стилем бою «Підтримка лікуванням» .

• Броню змінено з 5 на 0.

• Максимальну кількість здоров’я змінено з [3000, 6000] на [1125, 1500, 1875, 2250, 2625, 3000, 3375, 3750, 4125, 4500].

Гобґен:

• Вибухово!: Гобґен стріляє в ціль вогняною кулею, що запалює всіх сусідніх ворогів і завдає [150, 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200] магічної шкоди, котра порівну розподіляється між ними.

• Стиль бою «Завдавач тяжкої шкоди» : подвоює ефект здібності Вибухово! на головній цілі.

• Стиль бою «Завдавач додаткової шкоди» : уражені вороги приголомшуються на 1,5 с.

• Вогняне прискорення:

• Вилучено з гри.
  • Навіженство: атаки Гобґена тепер дістають до усіх куточків поля бою і ваша армія отримує більшу швидкість атаки. Гобґен постійно змінює ціль атаки, доки не підпалить усіх ворогів.

• Надано стилем бою «Завдавач додаткової шкоди» .

• Більше не знемовлює Гобґена.

• Уся ваша армія отримує [15, 25, 40, 50, 65, 80, 90, 105] до швидкості атаки.

• Зарядку змінено із 22 на 10.

• Дружній вогонь: Друзі Гобґена кидають на поле бомби (8), що завдають [100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 500] шкоди ворогам, у яких прямо влучають. Інші вороги в зоні дії отримують половину шкоди.

• Надано стилем бою «Завдавач тяжкої шкоди» .

Джул: НОВЕ!

• Обтрусися і йди далі: Джул відбиває 50% шкоди від ближніх атак назад на сусідніх ворогів. Він і союзники поблизу лікуються на 30% отриманої шкоди від ближніх атак та на 15% отриманої шкоди від дальніх атак, завданої за останні 5 с.

• Стиль бою «Агресивний танк» : відбита шкода тепер подвоюється, але діятиме протягом 8 с, а не миттєво.

• Стиль бою «Танк, що лікує» : шкода також перетворюється на лікування, яке порівну розподіляється між союзниками поруч.

• Зарядка: 10 с.

• Бочки веселощів: Джул викочує бочки з-за меж поля. Якщо вони потрапляють у союзників, ті здобудуть 50 швидкості атаки. Якщо у ворогів — вони отримують [100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800] фізичної шкоди, а також отримуватимуть на 20% більше магічної та фізичної шкоди до кінця битви.

• Надано стилем бою «Агресивний танк» .

• Зарядка: 15 с.

• Щасливі години: Джул пригощає випивкою всіх союзників. 30% отримуваної шкоди діятиме на них одразу, а решта — впродовж 7,0 с.

• Надано стилем бою «Танк, що лікує» .

• Зарядка: 10 с.

БОТИ

• Ботів було оновлено для сумісності з новою ротацією героїв.

• Боти вміло обирають підлордів на відповідному етапі.

• Ті боти, що не вправлялися зі своєю роботою, були перероблені та працюють тепер вправно.

РОТАЦІЯ ГЕРОЇВ

Наступні герої були виключені з гри.

Антимаг Вартовий Еніґма Ліна Луна Маґнус Мірана Провісник Природи Фантомна Вбивця Пак Техніки Тамплієр-Убивця Хвилеріз Вітряна Рейнджер

ЗМІНИ ДО ГЕРОЇВ

Павучиха:

• Вартість змінено з 4 на 3

• Максимальну кількість здоров’я зменшено з [1500, 3000, 6000] до [1200, 2400, 5760]

Годинникар:

• Вартість змінено з 3 на 2

• Частоту атаки зменшено з 0,714 до 0,667

• Броню зменшено з [10, 13, 15] до [8, 10, 12]

• Мінімальну шкоду від атаки зменшено з [55, 110, 220] до [50, 100, 200]

• Максимальну шкоду від атаки зменшено з [65, 130, 260] до [60, 120, 240]

Командувачка Легіону:

• Вартість змінено з 3 на 2

Шаман Тіней:

• Альянси змінено з тролів + шаманів на тролів + друїдів

• Перетворення:

• Тривалість змінено з [4, 6, 8] на [4, 5, 6]

Сларк:

• Вартість змінено з 3 на 4

• Максимальну кількість здоров’я змінено з [750, 1350, 3600] на [900, 1800, 3600]

• Перетворення субстанцій:

• Викрадену швидкість атаки збільшено з [1, 2, 3] до [2; 3,5; 5]

Запальниця:

• Надійна рушниця:

• Більше не активує Сферу відновлення.

Свен:

• Вартість змінено з 5 на 4

• Вилучено ефект легенди

Гадюка:

• Альянси змінено з лускаті + дракони на дракони + вбивці

Ткач:

• Альянси змінено з забіяки + невловимі + комахи на забіяки + комахи + мисливці

ЗМІНИ ДО ПРЕДМЕТІВ

Асортимент було поповнено багатьма новенькими предметами.
Усі глобальні предмети прибрано.
Тепер залишилося тільки два види предметів: споряджувані на героя та пристосування.

ПРИБРАНІ ПРЕДМЕТИ

Такі предмети було вилучено з гри:

• Зіпсутий камінь

• Брошка мученика

• Переповнені склади

• Черевики рівноваги

• Шолом невмирущого

• Еґіда Безсмертного (глобальний предмет)

• Брошка агресора

• Святковий гонг убивства

• Браконьєрський ніж

• Священна реліквія

• Вуаль убивці

• Наручі відчаю

• Світанок Рістула

• Дедал

• Знижка для друзів та родини

• Штурмова кіраса

• Злочин найвищого класу

• Відчайдушні засоби

• Розширений склад

СТУПІНЬ 1

• Великий контракт

• Ступінь змінено з 2 на 1.

• Більше не дає додаткове здоров’я.

• Кольчуга

• Клеймора

• Рукавиці прискорення

• Ритуальний убір НОВЕ!

• Істоти у радіусі 1 від спорядженого героя отримують 20 здоров’я за секунду.
  • Каптур зневаги

• Кая НОВЕ!

• +20% до шкоди від здібностей.
  • Мерзенна маска НОВЕ!

• +20% до вампіризму.
  • Талісман ухилення НОВЕ!

• +20% до ухилення.
  • Підсилювач життєвості

• Бонус до максимального здоров’я зменшено з +500 до +375.
  • Камінь порожнечі НОВЕ!

• +10 до мани за секунду.

СТУПІНЬ 2

• Зачаровані черевики

• Зарядку зменшено з 1 разу за бій до 15 с.
  • Барикади

• Здоров’я зменшено з 800 до 600.
  • Стрибковий кинджал

• Кришталіс НОВЕ!

• +25 до шкоди від атак. 20% шансу завдати ударом 200% критичної шкоди.
  • Спустошувач НОВЕ!

• Ціль втрачає 5 броні на 5 с.
  • Посох примусу

• Рука Мідаса НОВЕ!

• +30 до швидкості атаки. 30% шансу отримати 1 золото, коли споряджений герой вбиває ворога.
  • Отруйна сфера НОВЕ!

• Вороги, що отримали шкоду від атак спорядженого героя, отримують 30 шкоди за секунду впродовж 3 с.
  • Кам’янозальний плащ НОВЕ!

• Споряджений герой отримує +50 до здоров’я за кожну вбиту істоту (+200 до здоров’я в режимі «Вибування»).
  • Кам’янозальна піка НОВЕ!

• Споряджений герой завдає +4 шкоди за кожну вбиту істоту (+16 до шкоди в режимі «Вибування»).
  • Авангард

• Здоров’я зменшено з +500 до +375.

СТУПІНЬ 3

• Бойова лють

• Укольчуга

• Ступінь змінено з 2 на 3.

• Тепер надає +5 до броні спорядженого героя на додачу до 30% відбитої шкоди.

• Скіпетр Еула НОВЕ!

• +5 до мани за секунду. Коли істота атакує спорядженого героя, циклон підхоплює її та здіймає в повітря, що також робить її невразливою протягом 2,5 с (зарядка: 10 с).
  • Мальстрем

• Маска шаленства

• Вампіризм зменшено з +20% до +15%.
  • Меканзм

• Лікування збільшено з 500 до 750.
  • Октаринова есенція

• Срібний клинок НОВЕ!

• +30 до швидкості атаки. +300 до здоров’я. Коли споряджений герой атакує істоту, на неї застосовується переривання впродовж 5 с (зарядка: 5 с).
  • Череполом

• Манекен-мішень

• Здоров’я зменшено з 2000 до 1500.

• Додано святковий капелюх.

• Пожертва Влада НОВЕ!

• Союзники в радіусі 2 здобувають +10% до шкоди, +5 до броні та +10% до вампіризму.

СТУПІНЬ 4

• Еонний диск НОВЕ!

• +500 до здоров’я. Коли у спорядженого героя стає менше ніж 50% здоров’я, він стає невразливим, роззброєним і в нього не можна поцілити протягом 2 с (один раз за бій).
  • Посох чорного короля

• Тепер надає +45 до шкоди від атак на додачу до інших переваг.
  • Метелик НОВЕ!

• +35 до шкоди від атак. +35 до швидкості атаки. +35% до ухилення.
  • Даґон

• Зарядку зменшено з 1 разу за бій до 12 с.
  • Дифузійний клинок НОВЕ!

• Атаки спорядженого героя спалюють 20 мани ворога за удар. Ушкоджені цілі не генерують ману від отриманої шкоди.
  • Око Скаді

• Цілющий вард

• Ступінь змінено з 3 на 4.

• Лікування від Цілющої аури збільшено з 40 до 50 здоров’я за секунду.

• Здоров’я збільшено з 300 до 500.

• Місячний уламок

• Люлька прозріння

• Сфера відновлення

• Більше не дає переваги союзникам в радіусі 1.
  • Коса Вайза

• Тепер додає +10 до мани за секунду.

• Тривалість перебування свинею зменшено з 4 до 3,5 с.

СТУПІНЬ 5

• Еґіда Безсмертного НОВЕ!

• Споряджений герой повернеться до життя через 5 с після смерті з 50% свого максимального здоров’я (один раз за бій).
  • Кривавий шип

• Божественна рапіра

• Серце Тараска

• Альфа-ріг НОВЕ!

• Прикликає могутнього громовика як помічника через 2 с після початку бою (один раз за бій). Громовик

• Максимальна кількість здоров’я: 3750

• Мін./макс. шкода: 100/150

• Частота атаки: 1,07

• Дальність атаки: 4

• Осяйний

• Підпалені герої тепер мають 17% шансу схибити.
  • Сатаник НОВЕ!

• +750 до здоров’я. Коли у спорядженого героя стає менше ніж 30% здоров’я, він отримує +200% до вампіризму протягом 3 с (зарядка: 20 с).
  • Оберіг Шиви

• Надгробний камінь

• Ступінь змінено з 4 на 5.

• Зомбі

• Мінімальну шкоду від атаки збільшено з [50, 70, 90] до [75, 105, 135]

• Максимальну шкоду від атаки збільшено з [70, 90, 110] до [105, 135, 165]

• Шати тирана НОВЕ!

• Союзники в радіусі 1 не помруть, поки споряджений герой ще живий.

ЗМІНИ ДО АЛЬЯНСІВ

• Невловимі: вилучено з гри.

• Шамани: вилучено з гри.

• Первісні: третій рівень альянсу було вилучено з гри.

ОНОВЛЕННЯ ІНТЕРФЕЙСУ

• Інформацію про щоденні випробування додано до меню на сторінці вибору типу гри.

• Перероблено навігацію в головному меню.

• Змінено стиль лічильника гри та раундів.

• Додано смугу лічильника вгорі екрана під час фази підготовки.

• Виправлено накладання лічильника гри та істот у крамниці.

• Змінено оформлення інформації про гравця та супротивника в нижніх кутах.

• Вилучено смугу репутації з інформації про гравця та супротивника в нижніх кутах.

• Оновлено та виправлено текст, оформлення й послідовність дій у навчанні.

• Оновлено розділи «Як грати» та «Глосарій».

• Виправлено помилку, внаслідок якої перетягування предмета відображало пусту панель.

• Додано стилі до текстів кепкувань підлордів.

• Оновлено панель подробиць про підлорда.

• Додано інтерфейс вибору підлорда.

• ПК. Виправлено помилки з розміщенням вкладок альянсів, предметів і статистики бою.

• ПК. Змінено піктограми альянсів, щоб вони не накладалися на інші елементи інтерфейсу.

• ПК. Змінено відображення інформації про гравця та супротивника в нижніх кутах за зразком стилю iOS.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Крамниця: в лівій частині екрану тепер відображається покажчик імовірності появи героя. Торкніться його, щоб показати чи приховати подробиці ймовірностей.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Крамниця: збільшено розмір кнопок і змінено їх розташування.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Крамниця: збільшено розмір істот у крамниці.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Додано тло для вкладок шкоди, предметів та альянсів.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Зменшено піктограми альянсів, щоб вони не так сильно накладалися на поле.

• 16:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ. Різні невеликі зміни для виправлення помилок з розміщенням елементів інтерфейсу.

• 21:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ iphone. Крамниця: в лівій частині екрану тепер відображається покажчик імовірності появи героя. Торкніться його, щоб показати чи приховати подробиці ймовірностей.

• 21:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ iphone. Крамниця: збільшено розмір кнопок і змінено їх розташування.

• 21:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ iphone. Крамниця: збільшено розмір істот у крамниці.

• 21:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ iphone. Різні невеликі зміни для виправлення помилок з розміщенням елементів інтерфейсу.

• 4:3 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ ipad. Крамниця: в лівій частині екрану тепер відображається покажчик імовірності появи героя. Торкніться його, щоб показати чи приховати подробиці ймовірностей.

• 4:3 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ ipad. Крамниця: змінено розташування кнопок.

• 4:3 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ ipad. Крамниця: збільшено розмір істот у крамниці.

• 4:3 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ ipad. Додано тло для вкладок шкоди, предметів та альянсів.

• 4:3 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ ipad. Різні невеликі зміни для виправлення помилок з розміщенням елементів інтерфейсу.

• 18:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ з android. Крамниця: в лівій частині екрану тепер відображається покажчик імовірності появи героя. Торкніться його, щоб показати чи приховати подробиці ймовірностей.

• 18:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ з android. Крамниця: змінено розташування кнопок.

• 18:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ з android. Додано тло для вкладок шкоди, предметів та альянсів.

• 18:9 НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ з android. Різні невеликі зміни для виправлення помилок з розміщенням елементів інтерфейсу.

1 Симпатія