Ukr.gg 3.0

У першу чергу я хочу подякувати всім, хто докладав зусиль до розвитку проекту: за дописи, коментарі та поради.

Ми починали у форматі колективного блогу і результати нам не дуже подобались. Не тільки по якості і кількості контенту, а скоріше по ефективності взаємодії з аудиторією.

Ідея створення україномовної спільноти — була з нами від самого початку і ми продовжимо працювати у цьому напрямку. Тепер у виді форуму.

Це нам дозволить зберегти сили на розробці (тепер будемо використовувати готовий продукт, замість розробки свого з нуля), а також сконцентрувати зусилля на змісті та спільноті. Але тепер ми маємо дуже багато корисних функцій прямо “із коробки”.

Зміна веб-рушія створила певні складнощі з контентом, тому ми опублікували всі корисні матеріали від імені бота @Importer.

Вибачте, але необхідно реєструватися заново.

Бонусом є, що тепер також можна авторизуватись через Google, Facebook або Discord.

6 Симпатій

Ох дідько, тут є ачівменти :new_moon_with_face:

1 Симпатія

Вітаю. Так, ачівки, сповіщення і купа всяких важливих (і не дуже) штук, які вже завезено.

Не звично, не люблю форуми завжди путався що де( :roll_eyes:

Так, на форумах трохи складніша структура. А у них є деякі дуже важливі особливості, она з них - “всплиття” тем при обговоренні.

Я розумію, що тільки новини дуже складно поставляти українською - є безліч альтернативних джерел. А от спілкування рідною мовою - це важливо для багатьох.

1 Симпатія

Но шчо, по-новому!

1 Симпатія

Привіт. Так, лише друга спроба :wink:

Виглядає класно.

2 Симпатії

Дякую, сподіваюсь і функції свої буде виконувати добре.

Вітаю зі змінами! Тепер це форум?

1 Симпатія

Привіт. Так, тепер форум майже у класичному вигляді.

стара версія була така гарна…

але поживемо тепер з цією :slight_smile:

Мені вона теж подобалась, але була заточена і формалізована під контент і значно менше під спілкування. А, що мабуть найважливіше, я не маю достатньо ресурсів, щоб наповнити її функціоналом.

2 Симпатії