Почався Зимовий розпродаж в Steam

Допис імпортовано зі старої версії сайту.

Більшість ігор і програм отримали хороші знижки.
Протягом розпродажі доступні колекційні картки, в тому числі за проходження евента голосування в премії стим (доступно з головної сторінки магазину)
https://store.steampowered.com/

Розпродаж завершиться 2 січня, о 20:00 за київським часом

Закуповувати на розпродажі або виконуйте завдання, отримуйте святкові жетони і обмінюйте їх на нові стікери та інше. Не забудьте взяти участь в голосуванні на наступні номінації

• Премія «Гра року»
  • Премія «Гра року в віртуальної реальності»
  • Премія «Улюблене дитя»
  • Премія «Друг пізнається в грі»
  • Премія «Найбільш інноваційний геймплей»
  • Премія «Найкраща гра з видатним сюжетом»
  • Премія «Найкраща гра, яка вам не дається»
  • Премія «Видатний візуальний стиль»

Ігри, фільми і програми отримали знижки до 90%.

Відсоток знижок залишається незмінним до самого кінця розпродажу.

2 Симпатії

Прощавайте зимові грошики :slight_smile:

2 Симпатії

Ніяких новорічних вихідних не вистачить, що б у все пограти!

2 Симпатії

OrangeBox за 40 гривень, хмммммм :new_moon_with_face:

1 Симпатія

Мабуть вже у всіх є ігри вольво. Їм треба туди артіфакт додати і тоді продажі полетять до небес (ніт).

Я собі і Каті взяв StardewValley.

1 Симпатія

А я поки затарився на розпродажі доповненнями до Hearts of Iron 4 та Stellaris і попутно взяв ще Yakuza 0 та The Evil Within 2.

Чомусь і на MegaCorp, і на ManTheGuns не дуже хороші відгуки в steam - для парадоксівських ігор це досить неприємний знак. Тому я їх і не брав не релізі, сумнівась досі.

Відгуки не завжди показник, наприклад на Імператора і досі погані, а він супер крутий.

Я Імператора купив ще на релізі і навіть відгуки не дивився, але чому не затягнуло (навідміну від того ж HOI).

Hearts of Iron 4 легка в освоєнні і на ню треба мало часу, а ось на Імператора і часу треба більше і освоювати є що.

На яку годину гри Імератор “розкрився” для тебе? Я десь годинок 8 пробігав і дуже багато дій було досить монотонними.

Ну десь на 30 годині мені стало нудно за Рим і перейшов опробувати Спарту і Македонію. А потім я, як це постійно буває, перейшов на іншу гру парадоксів і зараз настала черга повернутися в Stellaris.