Playstation - найбільш продавана консоль!

Допис імпортовано зі старої версії сайту.

Сімейство ігрових консолей Sony Playstation офіційно стало найпопулярнішим консольним сімейством, згідно Книгою Рекордів Гіннеса.

3 грудня у Токіо відбувся захід, проведений Sony . У ході подій офіційник представник Книги Рекордів Гіннеса вручив компанії табличку, згідно якій « Sony Playstation - найбільш продавана консоль ». За статистикою, починаючи з 1994-го року та по осінь 2019-го, було продано приблизно 450 190 000 консолей сімейства Playstation . Ось коротка статистика продажів:

• Playstation - 102 млн.
  • Playstation 2 - 155 млн.
  • Playstation 3 - 87 млн.
  • Playstation 4 - 102 млн.

Сімейство Sony Playstation

Як можна побачити, « Золота епоха Sony » прийшлася на період Playstation 2 ( початок та середина 2000-их ), у той час як найгіршу статистику показала Playstation 3 ( хоча усі ми знаємо, що на її місці мала бути PS Vita ). Враховуючи те, що у статистиці нема, наприклад, PSP, то стає зрозуміло, що масштаби **Sony **насправді більше.
Захід, до того ж, відвідали Джим Райан , генеральний директор Sony Interactive Entertainment , та Кен Кутарагі , творець оригінальної консолі й колишній директор Sony Computer Entertainment . Під час свого виступу він сказав наступне:

«Коли ми розробляли оригінальну Playstation, то планували продати хоча б мільйон копій. Тепер я згадую цей момент з ностальгією. Ми створили Playstation як платформу для зміни розважальної індустрії. Сьогодні, приймаючи винагороду, я відчуваю підтримку усіх наших гравців. І я, як батько Playstation, бачу, що у цього сімейства яскраве майбутнє»