Джон Ромеро про стан сучасних ігор

Допис імпортовано зі старої версії сайту.

Джон Ромеро John Romero (один з ключових авторів серії Doom) влаштував сесію запитань та відповідей на Reddit, де розмовляв з користувачами на найрізноманітніші теми.

Як ви вважаєте, ігри стали краще або гірше в порівнянні з тим, що було раніше? І чому?

В наші дні ігри неймовірні. Набагато краще, ніж коли б то було. Справа не тільки в графіці, але і в еволюції мови дизайну. І ігри продовжують ставати краще.

Ви думали створити ремейк Daikatana на сучасних технологіях?

Мене запитують про рімейк або сиквел Daikatana, але ця ідея просто нежиттєздатна. Коли Daikatana вийшла, індустрія ганьбила гру і розносила її в пух і прах у всіх формах медіа. Хоч і минуло 20 років, клеймо не змінилося. Багато людей люблять гру і просять мене про це, але жоден видавець не захоче оплачувати розробку сиквела або ремейка.

Що ви думаєте про нові DOOM? І ви б хотіли зайнятися новим шутером в стилі Quake?

Мені дуже подобається DOOM 2016, і, судячи з того, що я побачив, Eternal теж виявиться вдалою. І так, у мене дійсно є ідея для гри в стилі Doom / Quake.

Ви можете вплинути на id, щоб вона випустила ремейк або сиквел Quake 1?

id Software збиралася зробити ремейк Quake 1 кілька років тому. Не впевнений, що це трапиться, але я всіма руками за.

Що ви думаєте про книгу Masters of Doom? І про серіал по ній?

Я обожнюю книгу Masters of Doom і заінтригований серіалом. Сумніваюся, що він буде точним, так що зайвих ілюзій не маю. Але буде здорово.

Ви хоч раз пірати гри?

Коли я був дитиною, більшість моїх ігор були піратськими. Якби не вони, я б не досяг всього того, чого домігся у своїй кар’єрі. Так що, коли я безкоштовно роздавав shareware-епізоди своїх ігор, мені завжди здавалося, що я дозволяю людям веселитися і не відчувати почуття провини.

Ваша улюблена частина Quake?

Quake 1. Ми граємо в неї в офісі кожен день.