Керівник Devolver Digital розповів про переваги Steam перед EGS

Допис імпортовано зі старої версії сайту.

Epic Games Store запустився в грудні минулого року та став однією з головних тем для обговорення, його, як сварять так і хвалять за політику ексклюзивів, а також постійно порівнюють з магазином Valve .

Співзасновник Devolver Digital Грем Струтерс, пояснив чому не можна порівнювати ці дві платформи і чому Steam , як мінімум, заслуговує на повагу.

Керівник компанії, яка справно продовжує випускати ігри в Steam , зазначив, що потрібно перестати ставитися до Valve , як до поганого дядька. За його словами, понад 10 років тому її платформа повністю перевернула PC-геймінг і стала невід’ємною частиною успіху багатьох студій.

Грем підкреслив, що головною перевагою Steam досі залишаються регулярні щомісячні виплати, якими можуть похвалитися далеко не всі магазини.

Щомісяця нам платять. І платять без помилок. У всіх нас були жахливі історії <в інших магазинах>, коли роялті не відповідало продажам. В Steam все інакше - виплати щомісяця, все максимально точно та прозоро.

Також Струтерс нагадав, що в ті часи віддавати 30% від продажів Steam (саме стільки вимагає Valve ) було найвигіднішою з наявних пропозицій. Найчастіше з розробників списували 70% від доходу.

Керівник компанії вважає, що Steam - вдосконалена платформа, де є важливі інструменти і функції, як для розробників, так і для звичайних геймерів. При цьому він радий, що тепер у студій є вибір між платформами.

Epic намагається привернути увагу більш щедрим розподілом доходу від продажів. І, очевидно, вони просувають ексклюзиви - це здорово. Це дає розробникам і видавцям вибір. Але порівнювати ці дві платформи не можна. Я не можу уявити скільки сотень мільйонів доларів було вкладено в Steam. Epic поки такого не робила. Я не кажу, що вона не збирається цього робити. Сподіваюся, вони теж інвестують в магазин. З точки зору наборів інструментів для розробників компанії ще є куди рости. Але конкуренція - це добре.

Наостанок, Грем Струтерс сказав, що Steam в будь-якому випадку заслуговує на повагу, оскільки без цієї платформи ігрова індустрія зараз виглядала б абсолютно інакше.